Strona główna / Recenzje produktów / Piperyna Forte produkt wspomagający odchudzanie

Piperyna Forte produkt wspomagający odchudzanie

Piperyna Forte to innowacyjny produkt na rynku, który obecnie zawiera największe, bo aż 95 % stężenie piperyny. Dla porównania innego tego typu produkty zawierają stężenie w granicy 60-90 %. Odpowiednio dobrane składniki aktywne tego suplementu diety zatrzymują proces powstawania nowych komórek tłuszczowych, przyspieszają proces trawienia spożywanych pokarmów, a także wspomagają metabolizm organizmu. Wszystko to powoduje, że dzięki kapsułkom Piperyna Forte można o wiele szybciej i łatwiej pozbyć się dodatkowych kilogramów.

Piperyna Forte – skład i działanie

Wszystkie zawarte w preparacie składniki są poddawane bardzo dokładnym badaniom laboratoryjnym, dzięki czemu do kapsułek trafiają wyłącznie wyselekcjonowane ekstrakty z cennych dla organizmu owoców oraz roślin. Co więcej, producent stosuje nowoczesną metodę suszenia rozpyłowego, która pozwala na zachowanie wszystkich najcenniejszych wartości ekstraktów zastosowanych w produkcie. W skład suplementu wchodzą:

  • Piperyna – stymuluje wydzielanie soków trawiennych (jelitowego, trzustkowego i żołądkowego), przyspiesza metabolizm w organizmie oraz hamuje proces tworzenia się nowych komórek tłuszczowych.
  • Guarana – zwiększa wydzielanie ciepła przez co przyspiesza proces spalania kalorii oraz tkanki tłuszczowej. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny dodaje również energii i ogranicza zmęczenie po wysiłku fizycznym. Ekstrakt z guarany odpowiada także za zmniejszenie łaknienia i uczucie sytości.
  • Pieprz Kajeński – przyspiesza procesy metaboliczne, hamuje wzmożony apetyt, likwiduje wzdęcia. Dodatkowo, składnik ten poprawia odporność organizmu, zmniejsza poziom cholesterolu i skutecznie łagodzi dolegliwości trawienne.

Zalecenia, przeciwwskazania i koszt kuracji

Piperine Forte należy zażywać zgodnie z zaleceniami producenta, czyli 1 kapsułkę raz dziennie, najlepiej 15 minut przed śniadaniem. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Co ważne, ze względu na wysoką zawartość guarany (źródło kofeiny) preparat nie powinien być stosowany w godzinach wieczornych.

1 opakowanie wystarcza na pełny miesiąc kuracji, której koszt wynosi 137 zł (cena podana na stronie producenta). Ze względu na dużą zawartość piperyny (95 %) kuracja odchudzająca może trwać maksymalnie do 3 miesięcy. Po tym okresie zaleca się 2-miesieczną przerwę w przyjmowaniu kapsułek.

Piperin Forte nie powinien być stosowany w przypadku osób, u których występuje uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu. Również osoby z ciężkimi chorobami układu krążenia, powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji.

Piperyna Forte – opinie na temat produktu

Mimo, iż produkt nie jest jeszcze zbyt popularny w naszym kraju, to już zdobył sporą grupę zwolenników, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z przebytej kuracji. Spadki w kilogramach są bardzo różne, jednak wiele osób podkreśla, iż dzięki zażywaniu kapsułek Piperyna Forte udało im się ograniczyć apetyt, szczególnie na słodycze, do tego zyskali więcej energii, a tym samym motywacji do odchudzania. Pojawiły się również opinie kobiet, u których zmniejszył się cellulit. Nie zauważono skutków ubocznych.

Czy w naszym rankingu tabletek na odchudzanie znalazło się miejsce dla kapsułek Piperine Forte? Przekonaj się.

Dodaj komentarz