Strona główna / Jak uzyskać płaski brzuch bez wychodzenia z domu?

Jak uzyskać płaski brzuch bez wychodzenia z domu?

Każdy moment w życiu jest dobry, aby podjąć decyzję o tym, aby uzyskać ładną figurę. Natomiast jest to działanie długofalowe, ponieważ z dnia na dzień nie da się osiągnąć płaskiego brzucha. Do dzisiaj nie została określona skuteczna dieta na płaski brzuch, ale istnieje wiele czynników, na które warto zwrócić uwagę jeśli nam na tym szczególnie zależy.
Jadłospis diety na płaski brzuch nie jest skomplikowany, a wręcz przyjemny dla osoby pragnącej uzyskać ładną sylwetkę. Ważne jest natomiast, aby pamiętać o tym, że dieta to nie wszystko i aby uzyskać płaski brzuch trzeba poświęcić wiele czasu na aktywność fizyczną – w szczególności wykonując ćwiczenia na płaski brzuch, a także ogólnorozwojowe.

Czynniki na które musisz na pewno zwrócić uwagę chcąc uzyskać płaski brzuch:

  1. Zaraz po wstaniu wypij dwie szklanki wody niegazowanej z cytryną, dzięki czemu przyśpieszysz wydzielanie się soków trawiennych, następnie po mniej więcej godzinie zjedz śniadanie.
  2. Spożywaj dużo ilość posiłków nawet do sześciu dziennie, istotne jest, aby były one przyjmowane bardzo regularnie, co pozwoli intensywnie pracować Twojemu żołądkowi.
  3. Dbaj oto, aby podczas spożywania posiłków się nie śpieszyć, takie działanie sprawi, że w odpowiednim momencie zaspokoisz swój głód i unikniesz przejedzenia.
  4. Dbaj o odpowiednie nawadnianie, ale jednocześnie oczyszczanie organizmu pijąc około 1,5 litra wody dziennie.
  5. Staraj się unikać produktów wysokokalorycznych, a także ciężko strawnych. Posiłki warto przygotowywać na parze, bądź wodzie, będzie to miało znaczny wpływ dla końcowego efektu.
  6. Dołącz do swojej diety odpowiedni spalacz tłuszczu, który przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej i zamierzony efekt osiągniesz o wiele szybciej.

Przykładowa dieta na płaski brzuch zaleca się ją stosować do pięciu dni, co jakiś czas warto ją powtórzyć dla uzyskania jeszcze lepszych efektów!

Śniadanie – pięć łyżek płatków pełnoziarnistych, dodatkowo można dodać owoc np. jabłko, oraz jogurt naturalny, bądź niskotłuszczowe mleko.
Obiad – Do 150 g fileta z kurczaka, ewentualnie indyka, oraz sałatka warzywna najlepiej przygotowana na parze w skład jej mogą wchodzić brokuły, marchew, bądź kalafior.
Kolacja – Do 120 g pieczonej ryby, bądź podobnie jak w porze obiadowej filet z kurczaka, dodatkowo należy dołączyć pół torebki ryżu brązowego, ewentualnie można go zastąpić fasolką szparagową.
Dobór tworzenia sobie dań jest kwestia indywidualną, natomiast jak wcześniej wspomniano, trzeba unikać posiłków wysokokalorycznych i jednocześnie przy tym być aktywnym fizycznie, ponieważ jest to skuteczna droga do uzyskania płaskiego brzucha już po kilku tygodniach.

Zobacz porady, które warto wcielić w życie zanim rozpoczniesz odchudzanie.

Dodaj komentarz