Strona główna / Recenzje produktów / Green Coffee 5k – preparat z zielonej kawy w formie kapsułek!
zielona kawa

Green Coffee 5k – preparat z zielonej kawy w formie kapsułek!

zielonakawaSuplement diety Green Coffee 5K zawiera wyłącznie naturalne składniki, które w bezpieczny sposób wpływają na tkankę tłuszczową i skutecznie wspomagają odchudzanie. W połączeniu z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami fizycznymi w bardzo krótkim czasie można osiągnąć wspaniałe rezultaty i całkowicie zmienić swoją sylwetkę. W preparacie znajduje się niezwykle wysoki poziom ekstraktu z zielonej kawy – 1 kapsułka zawiera ekstrakt, który jest ekwiwalentem 5000 mg zielonej kawy. Taka wysoka zawartość jest gwarancją efektywnego działania oraz szybkiego wchłaniania i oddziaływania wewnątrz organizmu.

Zobacz, które miejsce w rankingu najlepszych suplementów diety na odchudzanie zajął preparat Green Coffee 5K.

Główny składnik suplementu diety, czyli zielona kawa to bogate źródło cennego kwasu chlorogenowego, który jest dostarczany do organizmu w dawce 50 mg. Kwas ten wykazuje właściwości, które powodują ograniczenie ilości wchłanianych cukrów w przewodzie pokarmowym i dzięki temu organizm musi wykorzystywać zgromadzone wcześniej zapasy tłuszczów. Właściwości odchudzające kwasu chlorogenowego zostały potwierdzone licznymi badaniami. Co ważne, preparat Green Coffee 5K jest produkowany zgodnie ze standardem GMP (Good Manufacturing Practices), co jest gwarancją najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa jego stosowania.

Green Coffee 5K – dawkowanie, przeciwwskazania i cena

Preparat powinien być zażywany 3 razy dziennie po 1 kapsułce, najlepiej w trakcie posiłku popijając tabletki 300 ml wody. Produkt nie jest zalecany kobietom w ciąży, karmiącym matkom, a także osobom, u których występują problem z nadciśnieniem. Kapsułki mogą zażywać wyłącznie osoby powyżej 18 roku życia!

Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników, Green Coffee 5K nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków. Opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji I kosztuje około 170 zł (według ceny ze strony producenta). Według zaleceń, w celu osiągnięcia maksymalnych efektów kuracji odchudzającej, kapsułki Green Coffee 5K należy przyjmować przez okres od 6 do 12 tygodni.

Opinie na temat suplementu diety Green Coffee 5K

Opinie osób, które stosują lub też stosowały kapsułki Green Coffee 5K są jak najbardziej pozytywne. Zdecydowana większość osób podkreślała, że do zakupu preparatu skłoniła ich 90-dniowa gwarancja zwrotu produktu, bo w razie braku zadowalających efektów można odzyskać pieniądze. Równocześnie podkreślano, iż nie było to konieczne, ponieważ są w pełni zadowoleni z kuracji. Kapsułki powodowały zmniejszenie się apetytu, dzięki czemu znacznie łatwiej było kontrolować ilość spożywanych posiłków. Nie zauważono również żadnych efektów ubocznych. Za to rezultaty w spadku wagi były naprawdę imponujące – nawet do 10 kg mniej po miesiącu kuracji z Green Coffee 5K. Największą wadą preparatu, która pojawiała się często w opiniach był oczywiście dosyć wysoki koszt.

Dodaj komentarz