Strona główna / Recenzje produktów / Chińskie tabletki na odchudzanie Meizitang są niebezpieczne – UWAŻAJ!

Chińskie tabletki na odchudzanie Meizitang są niebezpieczne – UWAŻAJ!

meizitangMeizitang to preparat odchudzający w postaci kapsułek. Jego stosowanie w znacznym stopniu przyśpiesza metabolizm i doprowadza do zmniejszenie łaknienia przez co odczucie głodu praktycznie nieistnieje. Jest to produkt niebezpieczny, którego nie zaleca się stosować, wynika to z faktu, iż zawiera w swoim składzie sibutraminę, która powoduje efekty uboczne tj. zawroty głowy oraz drżenie rąk.

Stosowanie tego preparatu pozwala pozbyć się nadwagi w krótkim czasie, jednak późniejsze konsekwencje zdrowotne oraz wystąpienie efektu jojo będzie formalnością.

Według informacji, które przedstawia producent meizitang zawiera następujące składniki: Mulberry, Perilla Frutescens Crispa, Sweet Potato Fibre, Guar Gum, Poria, Kumquat, Trigonella Foenum oraz sibutraminę. Niestety ten ostatni może powodować bardzo szkoliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Opinie dotyczące produktu Meizitang

Stosowałam Meizitang czerwony przez 2 tygodnie i dopiero zdałam sobie sprawę jak fatalnie się czuje. W szczególności pod względem fizycznym czułam się przemęczona, jednocześnie często pojawiały się u mnie zawroty głowy, które powodowały wymioty. Nie polecam! Szkoda zdrowia.

Opinia Agaty:

W moim przypadku na szczęście nie wystąpiły żadne efekty uboczne! Ale ten produkt nie działa ! Zaraz po odstawieniu kapsułek w przeciągu niecałego miesiąca znowu przytyłam i to sporo mimo to, że spożywałam zdecydowanie mniej posiłków niż wcześniej

Opinia Marzeny:

Te tabletki nie działają co więcej powodują efekty uboczne. Po miesiącu stosowania produktu Meizitang-u zielonego coraz częściej miałam problemy ze snem, przez co w ciągu dnia nie byłam w stanie prawidłowo funkcjonować. Oprócz tego faktu, że pojawiły się wyżej wymienione efekty uboczne to mogę potwierdzić, iż jest to produkt nieskuteczny! W przeciągu miesiąca nie pozbyłam się, więcej niż 1kg!

Tabletki na odchudzanie zakazane na rynku

Produkt meizitang w Polsce jest nielegalne, dlatego też trzeba być świadomym o konsekwencji prawnej decydując się na jego zakup bądź też sprzedaż.

Mimo to, że produkt jest nielegalny to niestety możemy go znaleźć w dwóch wersjach Meizitang czerwony (słabsza wersja) oraz Meizitang zielony (mocniejsza wersja). Dlatego też nie zalecamy stosowania tych popularnych, ale jakże niebezpiecznych chińskich tabletek na odchudzanie! Co zatem warto stosować? Przekonaj się sprawdzając nasz ranking suplementów diety na odchudzanie.

Dodaj komentarz