Adipex Retard – nie ryzykuj, dbaj o swoje zdrowie. Niebezpieczne tabletki na odchudzanie!

adipex-retardAdipex Retard są to czeskie tabletki na odchudzanie, które w naszym kraju są nielegalne. Niestety coraz więcej kobiet decyduje się na ich zakup z nieznanego źródła drogą internetową. Jednocześnie nie zdając sobie sprawy jakie mogą być konsekwencje stosowania tego produktu.

Adipex Retard w swoim składzie zawiera fenterminę, która jest pochodną amfetminy – silnego narkotyku odurzającego, powodującego silne uzależnienie i poważne konsekwencje zdrowotne. U wielu osób, stwierdzono przedawkowanie leku, które wynikało z silnego uzależnienia. Niestety nawet takie informacji nie mają wpływu na to, że wiele kobiet w tym też mężczyzn decyduj się na zakup tego produktu z nielegalnych źródeł.

Adipex Retard – opinie osób, które zdecydowały się na stosowanie leku

“Stosowałam Adipex Retard przez 3 tygodnie moja waga systematycznie spadała i byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu, niestety kiedy przestałam stosować produkt wpadłam w głęboko depresję z której nie mogłam wyjść przez ponad rok przez co wróciłam do starej wagi. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wolę być osobą z nadwagą niż ponownie przeżywać to samo. Nie polecam tego “leku” jego skutki uboczne mogą mieć fatalne konsekwencje zdrowotne!”

“Niestety nie polecam! Adipex Retard spowodował, że wylądowałam na odwyku… mimo zadowalającej figury miałam potrzebę ciągłego przyjmowania leku. Chodziłam na specjalne terapie niestety z czasem się okazało, że nie jest to podłoże psychologiczne dotyczące mojej nadwagi a silne uzależnienie od produktu, który miał mi pomóc wyłącznie w pozbyciu się nadwagi”

“Dziewczyny nie kupujcie tego produktu!!! Osobiście zanim zdecydowałam się na jego zakup nie przejmowałam się opiniami liczył się cel, niestety było to błędne podejście. Stosowanie Adipexu Retard spowodowało u mnie wystąpienie kołatanie serca, a także silne zawroty głowy. Odradzam. Dziś jestem osobą, która pozbyła się nadwagi ale poprzez aktywność fizyczną i stosowanie naturalnych preparatów WSPOMAGAJĄCYCH ODCHUDZANIE, które zaleciła mi znajoma dietetyczka”

Najczęściej pojawiające się efekty uboczne stosowanie leku Adipex Retard:

– u wielu mężczyzn i kobiet wystąpiło nadciśnienie płucne (kuracja dłuższa niż 3 miesiące)

– pojawienie się duszności wysiłkowej

– silne uzależnienie od leku

– wystąpienie dysfunkcji seksualnych

– wystąpienie zaburzeń psychicznych


Drogi użytkowniku: Jeżeli spotkasz w internecie informację typu “Adipex Retard sprzedam” zgłoś to do odpowiednich służb nie pozwól, aby inne osoby borykające się z nadwagą narażały swoje zdrowie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz